Belg met Europese ambitie
Met de PR (Profilé Renault) vult Home-Car zijn gamma aan met een semi-integraal model op Renault Master. Net zoals Knaus voorziet de Belgische fabrikant de stroomlijn van een panoramisch dak waardoor je in de geïntegreerde stuurhut een enorm ruimtegevoel krijgt.
De Master is de rijzende ster aan het ornament. Zowat iedere fabrikant biedt tegenwoordig een modellenreeks aan op Renault. Een model van Home-Car op het Franse basisvoertuig kon dan ook niet uitblijven. De serie omvat drie indelingen. De kleinste telg (PR 522) is vrij ongewoon: hij combineert een treinzit met een langgerekt keukenblok en een natte cel die achteraan over de hele breedte is gespreid. Een vast bed vind je dus niet in dit model. Om te slapen moet je de treinzit ombouwen. De twee andere modellen hebben beiden een hoekbed annex natte cel aangevuld met een L-keuken en maxisalon in de PR 622. In de door ons geteste PR 592 completeren een recht keukenblok en treinzitbank met draaibare cabinezetels de slaapkamer.
Klassieke indelingVoor een eerder traditionele indeling met een recht keukenblok bij de inkomdeur en een zithoek met draaibare cabinezetels biedt de PR 592 een aanzienlijk ruimtegevoel. Dat is vooral te danken aan het transparante dak in plexiglas met verduisteringsscherm dat Home-Car in de stroomlijn heeft voorzien. De zithoek baadt hierdoor letterlijk in het licht. In vergelijking met een model op Fiat van Home-Car win je ook 4 cm aan breedte met de Renault Master. Extra ruimte verkrijg je ook door de opsplitsing van de keuken. De combinatie van de kolomkoelkast en oven werd achter de treinzit geplaatst aan de voet van het hoekbed. Het interieur is uitgewerkt in een duo van beuk en notenhout en wordt afgewerkt met een stoffering in warm-